محصول کشور اسپانیا

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

پیشکام مدیا

FA EN
خلاصه داستان :

بر اساس وقایع واقعی، فرانسیس بوکس یک زندانی اسپانیایی در اردوگاه کار اجباری نازی در ماوتهاوزن در اتریش است که تلاش می کند شواهد وحشتی که در داخل دیوارهای آن رخ می دهد را نجات دهد.

Based on real events, Francesc Boix is a Spaniard inmate in the Nazi concentration camp of Mauthausen in Austria who tries to save the evidences of the horrors committed inside its walls.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

در انتظار بازدید کمیته ای که می تواند به شرکت او جایزه ای برای برتری بدهد، صاحب یک تجارت تولید ترازو صنعتی سعی می کند هر مشکلی را از کارگرانش در زمان کافی حل کند.

Awaiting a visit by a committee that could give his company an award for excellence, the owner of an industrial scales manufacturing business tries to resolve any problems from his workers in enough time.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

مه، 1987. در حین بازگشت از یک کلوپ شبانه و پس از مصرف مواد، دختر تازه وارد در شهر سارا و دوستش Rebe عروسکی را پیدا می کنند که لباسی به تن دارد. از آن لحظه زندگی آنها تبدیل به جهنم می شود.

May, 1987. While returning from a nightclub and after having taken drugs, new girl in town Sara and her friend Rebe find a doll wearing a communion dress. From that moment, their lives will become a living hell.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

ناتان دریک باهوش خیابانی توسط یک شکارچی باتجربه گنج، ویکتور «سالی» سالیوان استخدام می‌شود تا ثروتی را که فردیناند ماژلان جمع کرده و 500 سال پیش توسط خانه مونکادا از دست داده بود، بازیابی کند.

Street-smart Nathan Drake is recruited by seasoned treasure hunter Victor "Sully" Sullivan to recover a fortune amassed by Ferdinand Magellan, and lost 500 years ago by the House of Moncada.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یکی از مدیران بانک در حالی که فرزندانش را به سمت مدرسه می برد، تهدید به بمب گذاری می شود که در صورت توقف و پیاده شدن، ماشینش منفجر می شود.

A bank executive receives a bomb threat while driving his children to school that his car will explode if they stop and get out.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

هشت دوست عاشق ترس برای زندگی خود می جنگند وقتی یک دلقک قاتل که به نظر می رسد راز وحشتناکی را که آنها به اشتراک می گذارند می داند شروع به جدا کردن آنها می کند.

Eight horror-loving friends fight for their lives when a killer clown who seems to know the grim secret they share begins to pick them off, one by one.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

زن باردار جوانی به نام میا با پنهان شدن در یک کانتینر دریایی در یک کشتی باری از کشوری در حال جنگ فرار می کند. پس از یک طوفان سهمگین، میا فرزندش را در حالی که در دریا گم شده به دنیا می آورد، جایی که باید برای زنده ماندن بجنگد.

A young pregnant woman named Mia escapes from a country at war by hiding in a maritime container aboard a cargo ship. After a violent storm, Mia gives birth to her child while lost at sea, where she must fight to survive.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

بعد از بیست و پنج سال، سیلوا سوار بر اسبی از صحرا می گذرد تا دوستش کلانتر جیک را ببیند. آن‌ها جلسه را جشن می‌گیرند، اما صبح روز بعد جیک به او می‌گوید که دلیل سفرش این است که از خط خاطره خانواده‌شان پایین نرود...

After twenty-five years Silva rides a horse across the desert to visit his friend Sheriff Jake. They celebrate the meeting, but the next morning Jake tells him that reason for his trip is not to go down the memory lane of their fr...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

6 آوریل 1917. در حالی که یک گردان پیاده نظام برای جنگ در اعماق قلمرو دشمن گرد هم می آیند، دو سرباز مامور می شوند تا با زمان مسابقه دهند و پیامی را ارائه کنند که 1600 مرد را از راه رفتن مستقیم به یک تله مرگبار باز می دارد.

April 6th, 1917. As an infantry battalion assembles to wage war deep in enemy territory, two soldiers are assigned to race against time and deliver a message that will stop 1,600 men from walking straight into a deadly trap.

ادامه دانلود
  • جزو 250 فیلم برتر با رتبه
    125
FA EN
خلاصه داستان :

بازرس آمایا سالازار برای یک پرونده جدید به دره بازتان باز می گردد و این بار حتی عزیزانش نیز در امان نخواهند بود.

Inspector Amaia Salazar returns to the Baztán's valley for a new case, and this time even her loved ones won't be safe.

ادامه دانلود