فیلم های رازآلود

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

پیشکام مدیا

FA EN
خلاصه داستان :

زن و شوهری بعد از اینکه همسرشان با کابوس‌های شبانه مشکل پیدا می‌کند، به یک آپارتمان منزوی، مدرن و امن با دوربین مداربسته نقل مکان می‌کنند. با این حال، چیزی در ساختمان درست نیست.

A couple moves to an isolated, modern, safe apartment building with CCTV after the wife has problems with nightmares. However, something's not quite right with the building.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یک درام فانتزی کارآگاهی/خانوادگی که در آن عشق به کلمات به پدر کمک می‌کند تا دوباره با پسر گمشده‌اش ارتباط برقرار کند.

A detective fantasy / family drama where a love of words helps a father reconnect with a missing son.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یک ماهیگیر تنها با یک قایق تفریحی به ظاهر رها شده در یک بانک مه مخوف روبرو می شود. در حالی که سعی می کنید کار درست را انجام دهید، غیرقابل توضیح ترین و وحشتناک ترین کابوس شروع می شود.

A lone fisherman encounters a seemingly abandoned yacht in an eerie fog bank. Whilst trying to do the right thing the most inexplicable and terrifying nightmare begins.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

در شب کشف یک زمین تکراری در منظومه شمسی، یک دانش آموز جوان جاه طلب و یک آهنگساز کارکشته در یک تصادف غم انگیز با یکدیگر برخورد می کنند.

On the night of the discovery of a duplicate Earth in the Solar system, an ambitious young student and an accomplished composer cross paths in a tragic accident.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

هنگامی که یک مرد مسن ثروتمند می میرد و به طور غیرمنتظره املاک خود را به مراقب جدید خود می سپارد، او به شبکه ای از فریب و قتل کشیده می شود. اگر بخواهد زنده بماند، باید انگیزه های همه را زیر سوال ببرد - حتی افرادی که او ...

When a wealthy elderly man dies and unexpectedly leaves his estate to his new caregiver, she's drawn into a web of deception and murder. If she's going to survive, she'll have to question everyone's motives - even the people she l...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

پس از آزادی یک دختر جوان از زندان ناعادلانه اش در اورشلیم، فرین فیشر شروع به کشف رازی در مورد زمردهای گرانبها، نفرین های باستانی و حقیقت پشت ناپدید شدن مشکوک فراموش شده شیرین می کند...

After freeing a young girl from her unjust imprisonment in Jerusalem, Phryne Fisher begins to unravel a mystery concerning priceless emeralds, ancient curses and the truth behind the suspicious disappearance of Shirin's forgotten ...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

مدیسون از رویاهای تکان دهنده از قتل های وحشتناک فلج می شود و عذاب او بدتر می شود زیرا او متوجه می شود که این رویاهای بیداری در واقع واقعیت های وحشتناکی هستند.

Madison is paralyzed by shocking visions of grisly murders, and her torment worsens as she discovers that these waking dreams are in fact terrifying realities.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

در حالی که جهان در جستجوی درمانی برای یک ویروس فاجعه‌بار است، یک دانشمند و پیشاهنگ پارک در اعماق جنگل به دنبال تجهیزات معمولی می‌روند.

As the world searches for a cure to a disastrous virus, a scientist and park scout venture deep in the forest for a routine equipment run.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

آرن شاین جانسون صاحبخانه خود را با چاقو می کشد و می کشد و ادعا می کند که تحت تسخیر شیطان است در حالی که اد و لورین وارن پرونده را بررسی می کنند و سعی می کنند بی گناهی او را ثابت کنند.

Arne Cheyenne Johnson stabs and murders his landlord, claiming to be under demonic possession while Ed and Lorraine Warren investigate the case and try to prove his innocence.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

پدری از اوکلاهاما به فرانسه سفر می کند تا به دختر جدا شده خود کمک کند، دختری که به دلیل قتلی که ادعا می کند مرتکب نشده در زندان است.

A father travels from Oklahoma to France to help his estranged daughter, who is in prison for a murder she claims she didn't commit.

ادامه دانلود