فیلم های علمی تخیلی

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

پیشکام مدیا

FA EN
خلاصه داستان :

دکتر رایان استون، مهندسی که برای اولین بار در یک ماموریت فضایی حضور دارد، و مت کوالسکی، فضانوردی در آخرین سفر خود، پس از اینکه در حین راهپیمایی فضایی مورد اصابت آوار قرار گرفتند، باید در فضا زنده بمانند.

Dr Ryan Stone, an engineer on her first time on a space mission, and Matt Kowalski, an astronaut on his final expedition, have to survive in space after they are hit by debris while spacewalking.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

تریلر فیلم طرفداران بر اساس بازی ویدیویی Metal Gear Rising: Revengeance.

Fan film trailer based on the video game Metal Gear Rising: Revengeance.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یک دانشمند جوان ناسا JPL توسط فرازمینی ها ربوده می شود، اما زمانی که هیچ کس داستان او را باور نمی کند، وسواس پیدا می کند که مدرک پیدا کند، که او را به سفری اکتشافی هدایت می کند.

A young NASA JPL scientist is abducted by extraterrestrials, but when no one believes his story he becomes obsessed with finding proof, which leads him on a journey of discovery.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

فصل بعدی حماسی در هیولاهای سینمایی، دو تا از بزرگ‌ترین نمادهای تاریخ سینما را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد - گودزیلای ترسناک و کنگ قدرتمند - با انسانیت در تعادل.

The epic next chapter in the cinematic Monsterverse pits two of the greatest icons in motion picture history against each other--the fearsome Godzilla and the mighty Kong--with humanity caught in the balance.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یک تریلر علمی تخیلی درباره یک ماموریت فضایی که برای شکل دادن به یک سیاره دور فرستاده شده است. با این حال، این ماموریت با چیزی ناشناخته روبرو می شود که نقشه خاص خود را برای این سیاره دارد.

A sci-fi thriller about a space mission sent to terraform a distant planet. However, the mission encounters something unknown that has its own plan for the planet.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

زمین کاملاً تسلیم تهاجم بیگانگان شده است و سیاره به جهنم تبدیل شده است. برای متوقف کردن هیولاها، نیروهایی که توسط کشورهای مختلف تشکیل شده اند، امنیت شخصی خود را برای دفاع از آنچه باقی مانده است نادیده گرفته اند.

Earth has completely succumbed to an alien invasion, and the planet has become a hell. To stop the monsters, troops formed by different countries have disregarded their personal safety to defend what is left.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

در یک زمین پسا آخرالزمانی، رباتی که برای محافظت از زندگی سگ محبوب خالقش ساخته شده است، در مورد زندگی، عشق، دوستی و معنای انسان بودن می آموزد.

On a post-apocalyptic Earth, a robot, built to protect the life of his creator's beloved dog learns about life, love, friendship and what it means to be human.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

زندگی یک ماجراجویی برای رفتگران فضایی کیپ کورمن و دخترش تیلور است که کشتی خود را در یک جهان پر از هیولاها، بیگانگان و ربات ها هدایت می کنند تا به Deepstar افسانه ای برسند و ثروت را جمع آوری کنند.

Life is an adventure for space scavengers Kip Corman and his daughter Taylor as they navigate their ship through a universe filled with monsters, aliens, and robots in order to reach the mythical Deepstar and collect the riches wi...

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

یک خدمه سه نفره در مأموریتی به مریخ با یک انتخاب غیرممکن روبرو می شوند که یک مسافر ناخواسته جان همه سرنشینان را به خطر می اندازد.

A three-person crew on a mission to Mars faces an impossible choice when an unplanned passenger jeopardizes the lives of everyone on board.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

پس از اینکه یک میلیاردر عجیب و غریب دارویی به نام INOC تولید می کند که روند پیری را متوقف می کند و به طور موثر خود مرگ را از بین می برد، آینده جهانی که در آن مرگ دیگر وجود ندارد دیده می شود. از طریق یک اسباب بازی کودکانه به ظاهر بی ضرر،...

After an eccentric billionaire creates a drug called INOC which stops the aging process effectively eliminating death itself, the future of a world where death no longer exists is seen. Through a seemingly harmless children's toy,...

ادامه دانلود