فیلم های موزیکال

جستجوی پیشرفته
همه فیلم سریال
تا
تا

پیشکام مدیا

FA EN
خلاصه داستان :

یک رئیس زندان، زندانیان را برای ارتکاب جنایات ظالمانه ای استخدام می کند که فساد و بی عدالتی را روشن می کند - و او را به یک ملاقات غیرمنتظره می کشاند.

A prison warden recruits inmates to commit outrageous crimes that shed light on corruption and injustice - and that lead him to an unexpected reunion.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

شش داستان از زندگی و خشونت در غرب قدیم، به دنبال یک تفنگچی آوازخوان، یک دزد بانک، یک امپرساریو در حال سفر، یک کاوشگر مسن، یک قطار واگن، و یک جفت منحرف از شکارچیان جایزه.

Six tales of life and violence in the Old West, following a singing gunslinger, a bank robber, a traveling impresario, an elderly prospector, a wagon train, and a perverse pair of bounty hunters.

ادامه دانلود
FA EN
خلاصه داستان :

دختر شوی لورلی لی و دوروتی شاو به پاریس سفر می‌کنند که توسط یک کارآگاه خصوصی که توسط پدر مشکوک نامزد لورلی استخدام شده است، و همچنین یک پیرمرد ثروتمند و شیفته و بسیاری از تحسین‌کنندگان جذاب دیگر تعقیب می‌شوند.

Showgirls Lorelei Lee and Dorothy Shaw travel to Paris, pursued by a private detective hired by the suspicious father of Lorelei's fiancé, as well as a rich, enamored old man and many other doting admirers.

ادامه دانلود